ElcardiaWorld

Forum Prywatnego Serwera Metin2 !


#1 2010-12-21 20:47:25

manfred12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 7
Punktów :   

Rekrutacja Na GameMaster,a Manfred12

-Witam
-Chciałbym zgłosić swoją osobę w kandydaturze na GM na serwerze Elcardia Wordl
-Imię : Aleks
-Data urodzenia:1995.05.04
-Miasto:Głogów
-Kilka słów o sobie... Mam Na Imię Aleks Jestem Uczciwym Graczem Metin2 Jesli Lubisz Dobrych Ludzi To Polubisz Nawet Mnie:)
-Doświadczenie oraz funkcje w serwisach internetowych np. operator gry, moderator forum, itp. (jeżeli takowe posiadasz):Bylem Moderatorem Forum Na Prywatnym Serwerze MatiuYT2 I Równierz Byłem Na Wielu Serwerach GM I Nadal Jestem GM Na Serwerze BombkaMt2.
-Ile czasu dziennie mógłbyś poświęcić na zarządzanie grą?:
-Poniedziałek: Jak Wroce Ze Szkoly I Odrobie Zadania Domowe
-Wtorek: Jak Wroce Ze Szkoly I Odrobie Zadania Domowe
-Sroda: Jak Wroce Ze Szkoly I Odrobie Zadania Domowe
-Czwartek: Jak Wroce Ze Szkoly I Odrobie Zadania Domowe
-Piatek: Jak Wroce Ze Szkoly I Odrobie Zadania Domowe
-Sobota: Jak Wstane I Zjem Sniadanie
-Niedziela: Jak Wstane I Zjem Sniadanie
Dlaczego właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem?: Poniewarz Jestem Bardzo Doswiadczonym Graczem Metin2 I Doswiadczony GameMaster'em.
Czym jest dla Ciebie zasada fair play? Zasada Fair Play Jest Dla Mnie Zasadą Uczciwosci Wedlug Wszystkich Ludzi I Graczy
GameMaster ma odrobine więcej praw ale ten gracz ma pilnować porządek na serwerze .
Jak oceniasz swoją zdolność komunikacji oraz współistnienia w grupie?: Moją Zdolnosc Komunikacji Oceniam Na Bardzo Dobrą A Ocena Współistnienia W Grupie Też Na Stopien Bardzo Dobry
Jaka jest Twoja postawa wobec rozwiązywania konfliktów i problemów? Moja Postawa Wobec Rozwiązywania Konfliktów I Problemów Jest Najpierw Rozmowa O Nich Aby Ktoś Się Nie Martwił.
Czy zgadzasz się z twierdzeniem Jeśliby karać każdego, kto ma charakter przewrotny i zły, to kara nie ominie nikogo? - uzasadnij odpowiedź. Kara Nie Jest Powinnością Ale Jeśli Poważna Rozmowa Nie Poskutkuje To Należy Najpierw Ukarać Kogoś Zablokowaniem Chatów Na 1 Dzień A Jak Nie To Zablokowanie Konta.

Dziękuje I Pozdrawiam Aleks

Offline

 

#2 2010-12-21 20:50:31

MrCrystal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Rekrutacja Na GameMaster,a Manfred12

Jestem na nie Ponieważ jestes aktualnie gm na jednym z serwerow ogolnie nazwa BombkaMt2 ALE MOJE zdania za bardzo sie nie liczy

Offline

 

#3 2010-12-21 20:53:36

manfred12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 7
Punktów :   

Re: Rekrutacja Na GameMaster,a Manfred12

Sorry Jestem Już Gm Na Jednym Serwerze Ale Mogę Spędzać Czas Na Dwóch Serwerach Po Trochu


Prawda?

Offline

 

#4 2010-12-22 14:26:59

Youukimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Rekrutacja Na GameMaster,a Manfred12

Zrob sonde[ankiete]

Offline

 

#5 2010-12-22 15:29:15

manfred12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 7
Punktów :   

Re: Rekrutacja Na GameMaster,a Manfred12

a po co ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.umarlidlaswiata.pun.pl www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl www.eforg.pun.pl www.na-bs.pun.pl www.aleaiactaesthg.pun.pl