ElcardiaWorld

Forum Prywatnego Serwera Metin2 !


#1 2010-12-21 20:41:28

lolek7115

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 6
Punktów :   

Podanie na GM by KoXi

Imie:Karol.Na Drugie Imie :Błażej
Nazwisko:Nowak
Wiek:15
Dośw.: Bardzo Dobre i Myślące i Pozytywne
Ile Czasu Poswiecasz na Metina*:
Ile Czasu Poswiecasz na Komputer*: 4-5h
Coś Od Siebie:Jestem Dobrym Graczem mam Laskę   Nazywa Się Ewelina Bym Był Dobrym GM Umiem Ogarniać Priva Pomagać Graczom W Problemach i Bym Zrobił Reklame. Mam GaduGadu Mam Dobre Oceny Jestem Dobrym Kumplem Umiem Robić Reklamy itp Jestem Pozytywny  Gram W Cs Mam Emocje Mam Uczucia Mam Dobre Oceny 5-4 Mam Nick KoXi na Metin2  PL Miałem 89Lvl. Jestem Cierpliwy i To była  dla mnie Mażeni Zostać GameMasters Na ElcardiaWorld Jestem Pozytywny i Grzeczny Mam Już na ElcardiaWorld 24 Znam Komendy GM Na Pamięć Umiem Robić GamePlay i Zrobić Serva Cs Pod Hamachi Jestem Kulturalny i Uprzejmy.Spokojnie przyjmuje krytykę i próbuję ją za tłumić, gdyż przeważnie jest to zazdrość, itp. Jeśli chodzi o tutejszą społeczność to na pewno większość mnie szanuje.Ortografię mam w miarę opanowaną, na pewno jakieś błędy popełniam, jednak, nie spotykam się z tym za często. U Mnie  praca w grupie jest na dobrym poziomie, staram się nie odstawać od innych w danym temacie. Zawsze.Moja postawa wobec rozwiązywania konfliktów i problemów? Hmm, co by tu dużo pisać. Jak już uprzednio opisałem swoje zachowanie, starannie wykonuje swą "pracę" Urodziłem Się 1995 Roku 16Kwietnia.Jeżeli mam wątpliwości to czekam nad kolejnym "ruchem", po grubszym namyśleniu robię to co miałem w planie, wtedy przeważnie wszystko jest okey. próbuję dotrzeć do danej osoby i grupy ludzi, oczywiście jeśli to banda dzieciaków to nic się nie poradzi. Tak na dobrą sprawę.Wydaje mi się, że jestem odpowiednią osobą na GM'a. Przestrzegam tutejsze zasad. Jeśli kogoś poznam to staram się z nim zaprzyjaźnić, itp. U mnie praca w grupie jest na dobrym poziomie, staram się nie odstawać od innych w danym temacie. Zawsze.Taka osoba nie powinna wdawać się w kłótnie, należałoby do niej nie zaniedbywać swych obowiązków. Potrzebującym podawać.pełno zasad w jednej. Gdyby każdy sprawował się jak ta zasada wymaga to na świecie było by pięknie.rękę, a łamiącym zasady wymierzać karę. Narazie zadnej tej zasady nie złamałem wieć mysle ze na tym servie bedzie tak samo:)   .4.Zamieszkanie: Zachodniopomorkie wojewódzstwo (miejscowości nie podam sr),lubie majsterkowac:), Mam nadzieje ze dobrze bedzie nam sie pracowało razem. i Nie Będziecie Mnie Żałować. Mam Na Hamachi Nick:RamzeS. I Mi Sie Już Spodobał Priv Miły GA Zabawny I Śmieszny. Ja Też Będe Taki Jak GA jak na Mnie Zagłosujecie Odpisuje na hamachi i Grze Nie Zawiedziecie Się Tylko Powiedzcie. Tak








Moje zasady:
1.Badz zawsze Online,
2.Badz miły dla graczy,
3.Rób to co kaze GA,
4.Nie dawaj Eq  ani Mobów Bez Pozwolenia GA
5.Bądź punktualny,
6.Znaj komendy
7.Bądź Kulturalny


Pozdrawiam Administratora

Karol Nowak





Moje Godziny Kiedy Będe

-Poniedziałek: 17-21
-Wtorek: 18-22
-Sroda: 17-22
-Czwartek: 17-22
-Piatek: 17-22
-Sobota: 14:00-23
-Niedziela: 13:00-24

Ostatnio edytowany przez lolek7115 (2010-12-22 13:19:12)

Offline

 

#2 2010-12-22 10:35:02

ziom991

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na GM by KoXi

Pro Podanie i Tak Właśnie Powinien  Się Zachowywać GM Dla Mnie Podanko Jest Proo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#3 2010-12-22 10:38:04

lolek7115

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie na GM by KoXi

Dziękuje za Ocene Myślę że GA Też Zrozumie że się nadaje na GM

Offline

 

#4 2010-12-22 11:28:30

ziom991

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na GM by KoXi

Ja Jestem na Tak

Offline

 

#5 2010-12-22 14:30:11

Youukimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie na GM by KoXi

Zrob sonde[ankiete]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eforg.pun.pl www.umarlidlaswiata.pun.pl www.matematyka2010.pun.pl www.na-bs.pun.pl www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl