ElcardiaWorld

Forum Prywatnego Serwera Metin2 !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-12-22 16:28:27

MrCrystal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 6
Punktów :   

Podanie MrCrystal (Ankieta)

Głosować!
-Witam
-Chciałbym zgłosić swoją osobę w kandydaturze na GM na serwerze Elcardia Wordl
-Imię :Dawid
-Data urodzenia:1996.08.03
-Miasto:Koło Torunia
-Kilka słów o sobie...Mam na imię Dawid jestem bardzo miły uprzejmy uczciwy i odpowiedzialny można mi powierzyć odpowiedzialność za event itp.
-Doświadczenie oraz funkcje w serwisach internetowych np. operator gry, moderator forum, itp. (jeżeli takowe posiadasz):Posiadam rochę doświadczenia z prywatnych serwerów
i ze swojego prywatnego serwera KutasMt2 Xd który stał 2 miesiąc potem była potrzebna zmiana systemu operacyjnego i serwer został usunięty.
-Ile czasu dziennie mógłbyś poświęcić na zarządzanie grą?:
-Poniedziałek: 16-22
-Wtorek: 18-22
-Sroda: 16-22
-Czwartek: 16-22
-Piatek: 14-22
-Sobota: 8.00-22
-Niedziela: 8.00-22
Dlaczego właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem?Myślę że jestem na tyle doświadczony i mam na tyle wolnego czasu że dobrzę będe pełnić tą funkcje.
Czym jest dla Ciebie zasada fair play?Fair Play jest to równość graczy każdy ma takie same prawa
GameMaster ma odrobine więcej praw ale ten gracz ma pilnować porządek na serwerze .
Jak oceniasz swoją zdolność komunikacji oraz współistnienia w grupie?:Jestem bardzo pomocnym w grupach zawszę coś moge poradzić innej osobie.
Jaka jest Twoja postawa wobec rozwiązywania konfliktów i problemów?Konflikty trzeba rozwiązywać z rozwagą i przemyśleniem a nie tylko banować są inne sposoby niż blokada konta więc trzeba rozpatrzeć sprawe na wszystkie sposoby.
Czy zgadzasz się z twierdzeniem Jeśliby karać każdego, kto ma charakter przewrotny i zły, to kara nie ominie nikogo? - uzasadnij odpowiedź.Kara za złe czyny musi być lecz nie tylko ban pierw trzeba ostrzegać gracza żeby się opanował jednak jeżeli to nie poskutkuje kara będzie w postaci bana.

Pozdrawiam Dawid

Proszę o POZYTYWNE rozpatrzenie mojego podania ! :]

Ostatnio edytowany przez MrCrystal (2010-12-22 17:24:03)

Offline

 

#2 2010-12-22 16:59:59

Youukimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie MrCrystal (Ankieta)

Poracuj nad Ortografia
Bende-Będę

Nie wiesz co piszesz.

Offline

 

#3 2010-12-22 17:23:35

MrCrystal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie MrCrystal (Ankieta)

Tak sorka nie widzialem tego bledu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.umarlidlaswiata.pun.pl www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl www.na-bs.pun.pl www.aleaiactaesthg.pun.pl www.eforg.pun.pl