ElcardiaWorld

Forum Prywatnego Serwera Metin2 !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-12-23 08:10:24

Kylea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 4
Punktów :   

2nd Podanie by Kylea + sonda .

ZGŁOSZENIE !

Podanie o bycie GM'em na Prywatnym serwerze Mt2. W tym przypadku jest to serwer ElcardiaWorldMT2.

Mam na imię Kinga i jednym z moich największych pragnień jest zostanie GM, na Prywatnym Serverze Mt2 .
Mam w tym momencie 15 lat, przez co nie jestem pełnoletnia, ale mam głęboką nadzieję, że to nie będzie sprawiało kłopotów. Z tego co pamiętam gram w Mt2 od ok 4 lat. Moja wiedza o Metin2 nie jest mała. Wiadomo, że wszystkiego nie wiem, ale większą część i owszem. Komendy GM' ów znam nie do końca, ale bardzo szybko się uczę i nie powinno to sprawiać kłopotów wybraniem mnie na GM'a (o co bardzo proszę). Byłam już GameMasterem na innych prywatnych serverach, więc posiadam pewne doświadczenie.
Potrafię powstrzymać emocje i przełożyć dobro innych ponad własne. Jestem osobą, której osoby często nie słuchają, ale i tak w końcu wychodzi na to, że miałam rację (śmiech). Na komputerze spędzam dużo czasu, wystarczająco by wykonać jakieś polecenie. Czasami nawet mogę przesiedzieć cały dzień, czyli to co GM potrzebuje do bycia nim. Jestem odpowiedzialna, można mi powierzyć zadanie. Nie przepadam za pracą, ale jeśli ktoś poprosi mnie o pomoc i wezmę się za to, to pracuję bardzo sumiennie i ciężko. Tzn , że gdy wezmę się za coś to pracuję do końca z całych sił. Jestem zabawna i wesoła, zawsze uśmiechnięta i radosna, co daje jeszcze milszą atmosferę na privie. Gram szamanką, zazwyczaj z nickiem - Kylea lub Aedale. Mam nadzieję, że i tym razem uda mi się zrobić postać z jednym z tych nicków. Nieźle radzę sobie ze slangiem oraz znam dobrze zasady polskiej ortografii. Operuję językiem angielskim i odrobinę francuskim, lecz słabo, gdyż uczę się go 2. rok.

Mam nadzieję, że GA podejmie dobrą decyzję co do wyboru GM'ów. I mam nadzieję, że uda mi się zostać - o co serdecznie proszę ;-* .

Kontakt ze mną można uzyskać, pod adresem e-mailowym : kingaa@poczta.onet.eu lub pod nr. Gadu Gadu 4714962.


Serdeczne pozdrowienia Kinga (Kylea / Aedale) .


PS przepraszam, że to 2 - gi temat , ale nie wiedziałam jak dodać sondę do starego O_o .

Offline

 

#2 2010-12-23 19:38:43

Kylea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: 2nd Podanie by Kylea + sonda .

sorry za double - post , ale czy wg GA będzie wybierał GameMasterów ?

Offline

 

#3 2010-12-24 09:00:07

MilioneR

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: 2nd Podanie by Kylea + sonda .

Tak będzie na nowym forum
www.elcardiaworld.cba.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl www.spol.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.v-violence.pun.pl www.pfkclan.pun.pl